לימודי עזרה ראשונה להורים

לימודי עזרה ראשונה להורים

אתה זהיר עם הילדים שלך, ואתה עושה כל מה שאתה יכול כדי לשמור עליהם. עם זאת, יש תחום אחד שבו אפילו ההורים הזהירים ביותר יכולים בדרך כלל להשתפר: עזרה ראשונה. גם אם אתה יודע איך להתמודד עם השריטות והשריטות הקלות שילדים חווים בהכרח, עזרה ראשונה יכולה לעזור לך לדעת מה לעשות אם קורות פציעות חמורות יותר. הנה כמה סיבות לשקול הדרכת עזרה ראשונה להורים לילדים בכל הגילאים.

עזרה ראשונה מפחיתה את זמן ההחלמה

כשמדובר בהחלמה מפציעה, הזמן קובע. על ידי לימוד עזרה ראשונה, תוכל להגיב לפציעות באופן מיידי, והוכח שעזרה ראשונה מהירה מפחיתה את זמן ההחלמה מפציעות באופן משמעותי. אפילו כמה דקות יכולות לעשות את ההבדל בין שילדך ירגיש חזרה לשגרה במהירות לבין הצורך להתמודד עם התאוששות ממושכת יותר.

עזרה ראשונה מצמצמת את זמן בית החולים

בילוי בבית חולים הוא קשה לכל אחד, אבל זה אפילו יותר מאתגר עבור ילדים. ילדכם צריך ליהנות ולבלות עם חברים, ולמידת עזרה ראשונה יכולה לעזור לילדכם להימנע מבילוי זמן רב יותר בבית החולים מהנדרש. שוב, הדקות חשובות, והיכולת שלך להגיב במהירות היא בעלת ערך.

הפגינו ביטחון עצמי

להתמודד עם פציעה זה מפחיד עבור ילד, אבל הידע שלך בעזרה ראשונה יכול לעזור להרגיע את העצבים. באמצעות אימון עזרה ראשונה, תלמד מה לעשות מיד לאחר מתרחשת פציעה, מה שיאפשר לך לזנק במהירות לפעולה. אם יש צורך בטיפול רפואי חירום, אתה תהווה מקור לנחמה עבור ילדך. ביטחון עצמי עוזר לך להישאר רגוע ולעודד את ילדך להישאר רגוע, מה שיכול להפחית את הכאב שחווה ילדך.

ממסר מידע קריטי

ברגע שמגיעים מומחים רפואיים, סביר להניח שיהיו להם מספר שאלות לשאול כדי להעריך את דרך הפעולה הטובה ביותר. על ידי שהייה עם ילדך וביצוע העזרה הראשונה המתאימה, תוכל להעביר מידע זה טוב יותר ולהבטיח שילדך יקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. חלק חשוב בהכשרת עזרה ראשונה הוא ללמוד כיצד להעריך את המצב ולתקשר עם אנשי מקצוע.

הערכת סיכוני פציעה

כשלומדים קורס עזרה ראשונה 28 שעות, תלמדו גם על כמה מהגורמים המובילים לפציעה. להיות הורה טוב פירושו לדעת מתי להגיד לא, והידע שלך בעזרה ראשונה יודיע לך מתי אתה צריך לעצור את ילדך מפעולות שעלולות להיות מסוכנות. יתר על כן, תוכל להגדיר הנחיות בטיחות טובות יותר כדי לשמור על בטיחות ילדך.

סימני סכנה נקודתיים

אחת המיומנויות שכל ההורים צריכים היא לדעת את ההבדל בין מחלות ילדות טיפוסיות ופציעות שמתאוששות מעצמן לבין בעיות שעלולות להיות מסוכנות. על ידי לימוד עזרה ראשונה, תדע מתי הגיע הזמן להתקשר לרופא או לשירותי החירום. ילדים סובלים מכאבי בטן כל הזמן, אבל הכשרה לעזרה ראשונה תעזור לך לדעת אם יש משהו רציני יותר שזקוק לטיפול מקצועי.

למד את ילדך להישאר בטוחים ולעזור לאחרים

אחת ההזדמנויות החשובות ביותר שלך כהורים היא להעביר ידע יקר ערך לילדך. לימוד עזרה ראשונה עוזר לך ללמד את ילדך אילו סוגי פעילויות מסוכנים ומה לעשות אם הוא מבחין במישהו נפצע. ללמד את ילדיכם כיצד להתמודד עם פצע, למשל, יכול לעזור להם להישאר בטוחים אם הם או חבר נפצעו, והם מחכים לעזרה שתגיע. אולי אפילו תוכל לעורר עניין בקריירה בתחום הרפואי כבר בגיל צעיר.

עזרה ראשונה מצילה חיים

יש סיבה לכך שממשלות וארגוני בריאות שמים דגש כזה על עזרה ראשונה: זה מציל חיים. אם ילדכם נפצע קשה, תוכלו להבטיח שילדכם יקבל טיפול הכרחי לפני שיגיעו מומחים רפואיים. כשמדובר בהחייאה, טיפול בפצעים ואלמנטים אחרים של עזרה ראשונה, הדקות חשובות, וידע בעזרה ראשונה מבטיח שאתה עושה כל מה שאתה יכול כדי להציל חיים.

פעוטות אינם מתואמים, ואפילו בני נוער זהירים בדרך כלל יכולים להיות מועדים להתנהגות פזיזה מדי פעם. לא משנה בני כמה הילדים שלכם, הם צפויים להיתקל בפציעות בדרך. כהורה, אתה עושה מאמצים רבים כדי לטפל בילד שלך. מעט הדרכה וחינוך לעזרה ראשונה יכולים לחמש אותך במיומנויות הדרושות לך כדי לשמור על בטיחות ובריאות ילדיך.