פעילויות גיבוש בחוץ לילדים ומבוגרים ביחד

פעילויות גיבוש בחוץ לילדים ומבוגרים ביחד

מצאת את רשימת הפעילויות הטובות ביותר לבניית צוות בחוץ למבוגרים.

פעילויות ODT הן תרגילי חיבור קבוצתי ומעורבות שמתקיימים בחוץ. פעילויות לדוגמה כוללות ציד פריטים, ימי שטח וסיורי הליכה. מטרת הטיולים הללו היא לקבל אוויר צח ושמש תוך בניית אחווה ואמון עם קבוצות של חברים לקבוצה.

רעיונות אלו הם ההיפך מפעילויות בניית צוות פנימיות, בדומה למשחקי בניית צוות ותרגילים לבניית צוות, ויכולים ליצור תרבויות חברות חיוביות יותר. רעיונות אלה עשויים לכלול פעילויות בניית צוות יוצאות דופן.

פוסט זה כולל:

 • משחקי בניית צוות בחוץ
 • פעילות קבוצתית בחוץ
 • פעילויות חוצות מהירות לבניית צוות
 • פעילויות חוצות למבוגרים
 • משחקי צוות מהנים בחוץ
 • חברות בניית צוות בחוץ

מתחילים!

רשימת פעילויות בניית צוות בחוץ

מטיולי אופניים, פיקניקים ועד קונצרטים בחוץ, הנה רשימה של תרגילי בניית צוות שעובדים יכולים לעשות בחוץ כדי להתקרב לעמיתים לעבודה תוך התקרבות לטבע.

1 ציד פריטים

צידי נבלות הם אחת מהפעילויות הקבוצתיות הפופולריות ביותר למבוגרים. כדי לבצע ציד, תחילה צור רשימה של רמזים, ולאחר מכן בחר מיקומים להסתרת הרמזים. באופן אידיאלי, המרחק בין הרמזים צריך להיות מספיק רחוק זה מזה כדי שחברים לצוות יוכלו לרוץ בין מיקומים, עם זאת לא צריך להיות כל כך רחוק שהציד ייקח יותר מכמה שעות או יעייף את הצוות.

תן לקבוצה פרק זמן מוגדר להשלמת האתגר, כגון שעה או שבוע. לאחר מכן, סופר את מספר הרמזים שכל צוות הצליח למצוא או להעניק לצוות הראשון לחצות את קו הסיום.

2 Geocaching

Geocaching הוא סוג של ציד פריטים הכולל ציד אחר אוצר קבור. ראשית, המשתתפים מורידים אפליקציית Geocaching. לאחר מכן, שחקנים עוקבים אחר הקואורדינטות כדי למצוא מכולות מלאות שלל מוסתרים בקרבת מקום. במקום לשמור את החפצים, השחקנים מחזירים את הפריט במיכל ומסתירים מחדש את המטמון לאחר רישום הממצא. הקבוצה שלך יכולה להתפצל לצוותים ולהסתיר חפצים שקולגות יוכלו למצוא, או לחפש אוצר קיים. אם הצוות שלך יוצר מטמון, אז אתה יכול לפקח באופן קבוע על היומן כדי לעקוב אחר כמה זרים מוצאים את האוצר.

3 קמפינג בחוץ

קמפינג יכול להיות פעילות קבוצתית נפלאה בחוץ. הקמת מחנה דורשת שיתוף פעולה ותכנון. לאחר בניית אוהלים, אספקה ​​מאובטחת ובישול אוכל, החניכים יכולים להתאגד על ידי התכנסות סביב המדורה וסיפורים או שירה, טיולים רגליים, שחייה או משחקי חוץ.

במקרה של גשם או צוותים מרוחקים, עיין ברשימה זו של רעיונות למדורה וירטואלית.

4 טיולים רגליים

טיולים רגליים הם אחת הפעילויות הגדולות ביותר לבניית צוות שאתה יכול לעשות בחוץ. אתה והצוות שלך יכולים לעלות על השביל, לבדוק את חיות הבר ולהתחבר תוך כדי נוף מדהים. כל שעליך לעשות הוא לבחור נתיב, לארוז הרבה מים, קרם הגנה, מפה וחטיפים, ולצאת יחד אל השממה. אל תהסס לעצור בתצפיות נוף כדי לצלם תמונות צוות.

5 לכידת הדגל

Capture the Flag הוא משחק אסטרטגיה קבוצתי שעובד הכי טוב בחוץ. כל צוות מקבל דגל להסתרה מקבוצות אחרות. מטרת המשחק היא ללכוד דגלים של קבוצות אחרות מבלי לאבד את הדגל שלך. בדרך כלל המשחק עובד עם שתי קבוצות, אולם אתה יכול לשחק גם עם מספר קבוצות. קבוצות לא יכולות לשמור על הדגלים מקרוב מדי, וזה יכול להיות אתגר לחפש את הדגלים של קבוצות יריבות מבלי לאבד את הדגלים שלך.

6 טיולי אופניים

טיולי אופניים הם פעילויות קבוצתיות באוויר הפתוח שיש להן משיכה רחבה. פעילות זו מעניקה לקבוצה פעילות גופנית, אך חברי הצוות עדיין יכולים לשוחח באמצע הנסיעה. בחירת שביל נופי הופכת את אחר הצהריים לנעים יותר ומעניקה לקבוצה הזדמנויות צילום. אל תהסס לבצע משחקי שוברי קרח מהירים במהלך עצירות מנוחה. אתה יכול גם לסיים את האירוע עם עצירה ביעד כמו פאב או חנות גלידה.

טיפ מקצועי: אל תניח שכל חבר לקבוצה יודע לרכוב על אופניים. הכריזו על הפעילות מבעוד מועד והפכו את היציאה לאופציונלית. לחלופין, אם מישהו שאינו רוכב רוצה ללמוד להתאזן על אופניים, אז שאר הצוות יכול לתת שיעורים כחלק הראשון של הפעילות.

7 פיקניק בחוץ

פיקניקים הם אחת מפעילויות הצוות החיצוניות הקלאסיות ביותר. להקמת האירוע, תחילה שריינו מקום פתוח רחב, כמו פארק או מגרש ליד המשרד. לאחר מכן, הגדר שולחנות פיקניק או תגיד לצוות שלך להביא שמיכות וכיסאות דשא. לבסוף, קח את הזבל שלך. אתה יכול לארגן מנות מועדפות כמו כריכים, צ'יפס וסלטים, או להפוך את הפיקניק לארוחה קלה ולבקש מכל אחד מחברי הצוות להביא מנה.

במהלך הבילוי, אתה יכול לשאוב מוזיקה, לשחק משחקים ולקיים תחרויות במקום העבודה כדי להעסיק את העובדים שלך. אתה יכול גם להשתמש במפגש כהזדמנות לפנות לצוות ולפרסם הודעות של החברה או להעניק פרסים לעובדים.

8 מנגל צוות

ברביקיו הם בין הרעיונות הפופולריים ביותר לבניית צוות בחוץ לקיץ. לאירוע זה, מצאו חלל חיצוני פתוח, רצוי מיקום עם נוף יפה ומקום למשחקים. אתה יכול להזמין מסעדת ברביקיו מקומית כדי לספק שירות או לשרת צוות ממשאית מזון, או לבשל לצוות שלך על ידי הפעלת הגריל. אתה יכול אפילו להפוך את האירוע לבישול ולשפוט אילו עובדים מבשלים את ההמבורגרים, הנקניקיות, הסטייק או הצלעות הטובים ביותר.

טיפ מקצוען: אל תשכח לספק אפשרויות מזון גם לחברי הצוות הצמחוניים שלך.

9 מסיבת חוף

מסיבות חוף הן אחת מפעילויות החוץ המהנות ביותר לקבוצות גדולות. כדי לארח את המסיבה שלך, שכור אזור מהחוף. או לגרור קצת חול לחניון שלך.

הנה כמה רעיונות למסיבה:

 • להקציף קוקטיילים טרופיים ולהגיש עם מטריות נייר
 • ערכו תחרות לימבו
 • צור פלייליסט קייצי
 • לשחק כדור – עף
 • למלא בריכות ילדים
 • לפוצץ חיות מתנפחות וצפים
 • הגדר תחנות אמנות חול
 • מקשטים עם צדפים ורשתות דיג
 • לשכור משאית גלידה או להקים בר סנדיי
 • תן משקפי שמש, מגבות וסנדלים כסוואג
 • עשה תא צילום עם רקעים טרופיים, אביזרים, אביזרים ומסגרות מהנות

קוד הלבוש יכול להיות רופף והעובדים יכולים ללבוש מכנסיים קצרים וחולצות טי וגופיות, חולצות הוואי וכפכפים. עם זאת, מכיוון שעדיין מדובר באירוע עבודה, עדיף להימנע מביקיני וספידו.

10 מסיבת חצר

מסיבות גן הן פעילויות חוצות לצוותים שנהנים מעניינים אלגנטיים. קוד הלבוש נוטה להיות מפואר, כגון שמלות קיץ וחולצות שמלות פסטליות. ההגדרה היא החלק החשוב ביותר במשוואה. כדאי לערוך את האירוע שלכם בגינה שופעת או בחממה.

הנה כמה רעיונות למסיבת גן לצוותים:

 • ייצור טרריום עסיסי
 • סידור פרחים
 • הכנת עציצים וקישוט
 • קוקטיילים פרחוניים וקוקטיילים כמו לימונדת לבנדר, או משקאות עם פרחים אכילים בקוביות קרח
 • סלטים, כריכי אצבעות, מיני קיש ומנות הכוללות עשבי תיבול שונים
 • פלייליסט של שירים על פרחים וטבע, או קאברים אינסטרומנטליים של שירי פופ
 • משחקים כמו קרוקט ופרסות

חלקים מרכזיים פרחוניים הם חובה. אולי כדאי גם לשכור אוהלים כדי להצל על האורחים מפני השמש או ממטרי גשם פתאומיים.

11 יריד משאיות מזון

ירידי משאיות מזון הם דרך מהנה ליהנות מארוחה עם הצוות שלך. ראשית, הזמינו כמה משאיות אוכל מקומיות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחר מגוון של מאכלים שונים, כגון פיצה, טאקו, סופגניות, המבורגרים ואוכל צמחוני. לאחר מכן, קבע זמן ביום שבו עמיתים לעבודה יוכלו לצאת החוצה, להזמין אוכל ולהתערבב. כיסוי עלויות המזון יפתה עובדים נוספים להשתתף. ניתן ליישם מערכת כרטיסים שבה כל חבר צוות מקבל מספר כרטיסים להחלפה עבור מוצרי מזון, ויכול לרכוש מנות נוספות מכיסו.

המשתתפים יכולים לדבר ולהתחבר על בחירת מזון. אתה יכול אפילו לשחק משחקי בניית צוות במגרש החניה ולחלק את הקבוצה לצוותים לפי הפקודות.