5 סיבות מדוע חשוב לטייל עם ילדים

5 סיבות מדוע חשוב לטייל עם ילדים

הורים עובדים כן מכירות את תחושת האשמה. נקרעים בין עבודה לבילוי עם ילדיהם. היעדר הזדמנויות לדבר ולשתף הוא נושא משפחתי שכיח בעולם של היום של ניסיון להיות הכל עבור כל אחד. החדשות הטובות הן שיש דרכים להתמודד עם זה ולהרגיש טוב יותר עם עצמך ותפקידך כהורה. כנראה שאחת הדרכים הטובות ביותר לבילוי נהדר ופורה עם ילדכם היא לצאת לחופשה משותפת.

בעולם של היום שהכל מהיר ומיידי ולא מעט אנשים טסים בשביל לבצע השקעות ולהרוויח כסף בעולם הגדול במגוון תחומים כגון קניית דירה בפורטוגל להשקעה או חיפוש אחר עבודה חדשה בארץ אחרת, מונעת מאיתנו לעשות דברים כמשפחה ולרדוף אחרי הקריירה שלנו מאשר לשמר תא משפחתי.

הנה 5 סיבות למה לשים הכל בצד ולהשקיע בטיול עם ילדים בחו״ל.

1. עשו משהו ביחד שמעולם לא עשיתם קודם

יציאה לחופשה, בין אם זה קמפינג באוהל, לנסות פעילויות חדשות ביחד או נסיעה למדינה אחרת, תיצור כמה רגעי חיבור נפלאים. הזיכרונות היקרים האלה יימשכו כל החיים.

2. הכירו את ילדכם טוב יותר

אנו כהורים חושבים לעתים קרובות שאנו מכירים היטב את ילדינו. אנחנו רואים אותם כל יום, נכון? אנחנו מדברים עם המורים שלהם ומכירים את ההתרחשויות בבית הספר. אנחנו מקיימים את סופי השבוע שלנו ביחד ורואים אותם מתקשרים עם חבריהם, צופים בהם עושים ספורט ורואים את חייהם הפעילים מתפתחים. אבל, כאשר אנו רואים את ילדנו בסביבה חדשה, אנו רואים אותם אחרת. הם נעשים סקרנים עם הסביבה החדשה שלהם. הם לומדים להתמודד עם אתגרים חדשים. שניכם מעמיקים את מערכת היחסים שלכם על ידי הסתמכות רק אחד על השני, ויוצרים קשר חזק יותר בין שניכם.

3. תוכיח שאתה – הצוות

הכנה משותפת לחופשה על ידי תכנון הטיול בפירוט מאחדת את המשפחה ומעצימה את ילדכם. זה נותן להם עניין בטיול שלך. זה לא רק מתבסס על ההתרגשות שביציאה, אלא גם הם יודעים שהטיול הזה מיועד לשניכם ושאתם צוות!

4. תיעוד זיכרונות לכל החיים

בחופשה עם הילדים שלך, אתה ללא ספק אוסף תמונות ווידאו נהדרים לארכיון המשפחתי. דרך מצוינת להתחבר היטב לאחר הטיול היא להביא את התמונות והסרטונים המשפחתיים ולחיות מחדש את הרגעים, להיזכר בכל הזמנים הטובים שהיו לכם יחד.

5. הקדישו זמן איכות לילדכם

זה לא כמות הזמן שאנחנו מבלים עם הילדים שלנו אלא האיכות של הזמן הזה ביחד. כשאנחנו במצב חופשה קל לא להסיח את דעתנו כל כך בקלות ואנחנו יכולים להתמסר במאה אחוז לילד שלנו. נצל את ההזדמנות על ידי שכחת עבודה, בדיקת אימיילים וכיבוי הטלפון שלך. זה מה זה חופשות, לא?