חדשות משמחות צוות הפיתוח של פול גייס עובד להביא את המשחק לפלטפורמות חדשות

חדשות משמחות צוות הפיתוח של פול גייס עובד להביא את המשחק לפלטפורמות חדשות

החלום המתוק של כל שחקני פול גייס הולך להתממש, חברת Mediatonic המפתחת של המשחק הודיעה שהיא עובדת בימים אלו להביא את המשחק לפלטפורמות נוספות.

צוות הפיתוח של המשחק עובד על מנת להתחיל להפעיל את המשחק ב"כל פלטפורמה מרכזית ".

כך על פי ראיון מדיטוניק עם gamesindustry.biz. נכון לעכשיו, Fall Guys זמין רק ב- PS4, PS5 באמצעות תאימות לאחור ובמחשב, אך שמועות נוספות מדברות על כך שהוא מגיע לקונסולות Xbox ו- Nintendo Switch.

מיותר לציין שהיו דיבורים ובלבול רב אם ומתי המשחק יגיע ל- Xbox Series X ול- Nintendo Switch – ומדיטוניק מודעת לכך היטב.

"לא אמרנו הרבה על מפת הדרכים לכך, אבל מה שאנחנו יכולים לומר זה שאנחנו רוצים שזה יגיע לכמה שיותר אנשים", אומר מייסד המשותף של מדיטוניק, דייב ביילי. "אנחנו רוצים שזה יגיע לכל פלטפורמה מרכזית, ואנחנו עובדים קשה להשיג את זה."

מטבע הדברים, משחק צולב הוא גם בעבודה, כך שכאשר מתווספות פלטפורמות חדשות, השחקנים יכולים לשחק ביניהם.

"אם נעשה נכון, זה יכול להיות מעצמת-על לשאיפות אחרות סביב משחקים מקוריים", מציין ביילי.

פול גייס באקסבוקס ונינטדו

פול גייס באקסבוקס ונינטדו?

התשובות מגיעות לאור החדשות בשבוע שעבר לפיה Devolver Digital נאלצו לבטל כי המשחק לא מגיע ל- Xbox Game Pass, לאחר שחשבון האינסטגרם שלהם כן הודיעו שהמשחק מגיע לשירות.

המאמר הארוך מתייחס לפרטים על תוכניות עתידיות למשחק מחוץ לקרוספליי ופלטפורמות חדשות, אך לא התייחס לפרטי פרטים על פול גייז עונה 4. עם זאת, צוות המדיאטוניק מתרחב כך שניתן יהיה לבצע עדכוני תוכן קבועים יותר, על פי מעצב המשחק ג'ו וולש.

"אנו מסוגלים לנהל שיחות שבעצם מתחילות ב'אם היינו יכולים לעשות משהו בעונה X, מה היינו עושים? ' ובעצם לעקוב אחר הרעיונות האלה עד למימוש, "הוא אומר. "יחד עם זאת, צוות האמנות הוציא אותו לחלוטין מהפארק עם סגל התחפושות שלנו לעונה 4 ואני ממש לא יכול לחכות להתחיל לחלוק את העיצובים.