מתי מתחיל פול גייס עונה 3 הנה כל מה שידוע לנו

מתי מתחיל פול גייס עונה 3 הנה כל מה שידוע לנו

פול גייס עונה 3, הנה כל מה שאנחנו יודעים על העונה החדשה ומה מצפה לכם.

תאריך השחרור של עונה 3 בפול גייס כבר כאן, הודות לחשיפה רשמית בפרסי המשחק.

היו עד כה הרבה ספקולציות, כולל מדיטוניק הפצת חלקי פאזל דיגיטליים ל -300 מחברי קהילת המשחקים – שהורכבו במהירות תוך יממה, כך שנפילי פול גייס: נוק-אאוט החורף התגלה כעונה החדשה.

כמובן, היינו מצפים לנושא כזה כשאנחנו עוברים לתקופה החגיגית, אבל זה עדיין מועיל לקבל אישור לכיוון שאליו נופלים לקרב באטל רויאל.

הנה כל מה שאנחנו יודעים על עונה 3 עד כה, כולל תאריך ההתחלה שאושר.

לאחר שינויים שונים בספירה לאחור במשחק המופעלת על מסך העונות, כעת יש לנו תאריך השקה מאושר של המשחק יום שלישי 15 בדצמבר באדיבות מדיטוניק.

ישנן גם נקודות תהילה כפולות עד לתחילת העונה החדשה, כך שאם אתה צריך לפתוח פריטי תגמול נוספים אז זה הזמן לשחק.

מעוניינים להוריד את את פול גייס למחשב, הנה מדריך שעשינו בנושא.

מה ייכלל בעונת 3 של פול גייס?

כבר הצצנו בכמה מהתלבושות שיתווספו בעונה 3, כולל רודולף האייל האדום האף, נר ואיש שלג מתועב.

בעקבות ההכרזה על השקת העונה הקרובה בטקס פרסי המשחק, אנו יודעים כי יש שבע רמות חדשות של סתיו ויותר מ- 30 תלבושות טריות בדרך, ועוד "הרבה הפתעות חגיגיות שעוד נחשפו" – למרבה המזל, לא נותר לנו חכה לגלות מה הם.

מתי מתחיל פול גייס עונה 3 הנה כל מה שידוע לנו
מתי מתחיל פול גייס עונה 3 הנה כל מה שידוע לנו

הנה כמה טריקים שיעזרו לכם לנצח את פול גייס עונה 3

למרבה הצער אנחנו לא יכולים להבטיח שהטיפים האלה של המשחק יבטיחו לך ניצחון, כי אתה תמיד נמצא תחת השפעה של שחקנים אחרים והפיזיקה הכאוטית לעתים קרובות במהלך כל פרק, מה שיכול לצמצם אפילו את השחקנים הכי מוכנים בצעדיהם.

עם זאת, אם יש לך כמה עצות על הדרך הטובה ביותר לעבוד בכל שלב של פול גייז, אז הטריקים והטקטיקות הקטנות האלה יכולות לתת לך יתרון תחרותי מבלי שתצטרך להשתמש בניסיון וטעייה לפני כן כדי לפתור אותם. .

שיחקנו עכשיו הרבה פרקים ויש לנו כמה עצות וטיפים של בחורי סתיו לכל רמה, בין אם הם המקורות שהיו לנו מאז ההשקה ובין אם הרמות החדשות של סתיו הוצגו לעונה השנייה.

בין אם אתה רוצה להשתפר במשחק בסך הכל, או לשלוט באותו אתגר אחד שממשיך להכות אותך, יש לנו הכל כאן.

זה מסודר בסדר אלפביתי אם אתה רוצה לעבוד ברשימה שלמטה, או שאתה יכול לקפוץ לכל מה שגורם לך הכי הרבה צרות באמצעות הקישורים המהירים.

החוכמה לעבור את האוהדים הגדולים היא לא להאיץ דברים, במיוחד בהתחלה כשהאוהדים צפופים במיוחד.

אפשר לקפוץ מפלטפורמה לפלטפורמה על אותו מאוורר, או לרוץ סביב הדיבור המרכזי, אך לעתים קרובות קל יותר רק לחכות וללכת עם הסיבוב – אם כי היזהר מנגנים אחרים שמנסים לדחוק אותך.

כאשר הקורות מסתובבות מעורבות, עדיף להתרכז רק בקפיצה מעל הבר, אם כי אם אתה מרגיש בטוח שאתה יכול לנקות את זה תוך כדי החלפת פלטפורמות.

טיפ מס׳ 2

נסו להימנע מהקהל, מכיוון שברגע שהמחסומים הנמוכים נכנסים לשחק קל להימלע ולהתגלגל מהצד אם אתם נתקלים בשחקנים אחרים.

קפיצה וצלילה הצידה יכולה לעזור לך לעקוף מכשולים, אם אין לך זמן לרוץ לצד שלהם.

ככל שמתקדם הסיבוב כדאי להישאר ליד הקצה הקדמי כדי שתוכלו לראות מה יבוא אחר כך, אך אל תקפצו רחוק מדי מהמצב.

לכו עם כיוון הפלטפורמות המסתובבות במקום להילחם נגדו, ותוכלו לקפוץ / להקפיץ מעל הבלוקים המשולשים לקיצור דרך.

אל תתלחץ על נפילה במחצית השנייה מכיוון שהקטע התחתון קל לניווט ותוכל לקפוץ דרך החורים במשוטים המסתובבים במידת הצורך.

הקפד לזנק על פלטפורמת הסיבוב הסופית, כדי שלא תיפול מהפער הנסתר.

נתקע מעט מהשחקנים הראשיים, ותן להם לקבוע אילו דלתות יתקלקלו ​​ואז עקוב אחריהם דרך הפער הפתוח כעת.

צלול כאשר היריבים וחלקי המכשולים מתחילים להצטבר, כדי לגלוש מעל לראשם ולא להיאחז.

EGG SCRAMBLE

כשאתה אוסף ביצים בתחילה, אתה יכול לקפוץ ואז לצלול לזרוק אותן לסל שלך בלי שתצטרך לטפס חזרה החוצה. ברגע שצוות שלך אסף מספר הגון, עמד על המשמר על המדרגה העליונה של הקן שלך כדי לחסום את היריבים שמנסים לטפס החוצה, ואם הם מצליחים לעלות על המדרגה אז תפס באחיזה כדי לעצור אותם לברוח או לגרום להם להפיל את הביצים.

EGG SIEGE

בדומה לביצה מקושקשת, הטקטיקה הטובה ביותר היא להכניס במהירות כמה שיותר ביצים לקן שלך ואז להתחיל להתגונן, אם כי אם תיפול מהגשר יהיה עליך לטפס על רמפה כדי להגיע אליו. ההגנה על הקן שלך קשה יותר כאן מכיוון שמובילות ממנו שתי רמפות שלא ניתן לשמור עליהן בו זמנית, אולם אם זוג מכם יצטרפו לקחת צד כל אחד מהם תוכלו לתפוס כל יריב שמנסה לסחוב את הביצים שלכם ושחרר אותם שוב ישר למטה.

FALL BALL

כשאתה מתקרב לכדור, קפץ וצלול לתוכו כדי להגביר אותו בכיוון זה. אם הקבוצה שלך שומרת על הכדור בכיוון הנכון, אז צא לאחור ושחק כשוער כדי למנוע מהקבוצה השנייה לקבל קליקים קלים.

הסתכל קדימה כדי לראות לאן הכדורים מתגלגלים כלפי מטה, ואז נסה להחליף נתיבים כדי לצאת מנתיבם, והתרחק מהסט של שלוש משוטים מסתובבים מכיוון שיש מספיק פער שיעבור ביניהם. רץ דרך הפערים בין מועדוני הספינינג ליד החלק העליון, וכדאי שתשתלב בלי להיפגע, ואז התכונן לצלול לכתר.