פול גייס באקסבוקס סוף סוף זה קורה!

פול גייס באקסבוקס סוף סוף זה קורה!

פול גייס באקסבוקס הנה זה קורה תתכוננו להילחם על זכיה בכתר הנחשק.

פול גייס מגיע סוף סוף לקונסולות ה- Xbox בהמשך השנה, על פי ציוץ מהחשבון הרשמי של החברה.

פול גייז ב- Xbox Series X, Xbox Series S ו- Xbox One יגיעו מתישהו בקיץ 2021, אך עדיין אין תאריך מוגדר – עם זאת, בהתחשב במשחק שיצא לראשונה באוגוסט האחרון, לא אתפלא אם זה יגיע ל- Xbox ב- יום השנה שלה החברה.

זה נהדר לשמוע שאחד המשחקים החמים ביותר של שנת 2020 יהפוך את חודשי הקיץ לחמים עוד יותר, מכיוון ששחקני ה- Xbox חיכו להזדמנות להתמודד כמו שעועית ג'לי בגובה מטר וחצי מאז אוגוסט האחרון.

פול גייס באקסבוקס תאריך שחרור

בחודש שעבר הסתובבו שמועות כי המשחק יגיע ל- Xbox Game Pass לאחר שהאינסטגרם הרשמי ל- Xbox Game Pass הודיעו ​​כי זה יקרה, אך המו"ל Devolver Digital השבית במהירות את התביעה.

ולמרות שזה אולי לא מגיע ל- Game Pass, זה בהחלט מגיע ל- Xbox, שאלו חדשות נהדרות עבור אלה שמתו להיכנס למערכה הצבעונית.

ההודעה כי המשחק מגיע לקונסולות ה- Xbox מגיעה פחות מיממה לאחר האישור של חלון השחרור של סווינט סוויץ ', שקיבלנו במהלך ה- Nintendo Direct האחרון.

אין עדיין מילה האם Fall Guys יקבלו תמיכה חוצה פלטפורמות ברגע שזה יירד ל- Xbox ו- Switch.

כרגע זה לא חוצה פלטפורמות, אך בתוספת קומץ קונסולות חדשות פופולריות מאסיביות, מדיטוניק עשויה בסופו של דבר להפוך אותו לחוצה פלטפורמות.

אולי ככה אנו מסיימים את הדיון בקונסולה אחת ולתמיד.

האם פול גייס יגיעו ל- PS5?

בזמן כתיבת שורות אלה לא הוכרז על אזכור של יציאת PS5 – אולם מאחר ש- Xbox Series X אושר כעת, אנו חושדים שהכרזה עשויה להיות באופק.

Fall Guys: Ultimate Knockout היה אחד המשחקים הגדולים ביותר במחשב האישי וב- PS4 כשהוא שוחרר בקיץ האחרון.

המתמודדים המטופשים והצעקניים בצורת שעועית כבשו את ליבו של האינטרנט בזמן שהם התנגשו ודחפו עשרות מסלולי מכשול מאתגרים בקפיצה מטורפת לפרס הגדול זכייה בכתר בוהק ומבריק. המשחק הפך במהרה לאחד ממשחקי המולטי-פלייר הטובים ביותר במחשב האישי, אולם בעלי Xbox נותרו מחוץ לשגעון – עד כה, כלומר.